Oğlak burcu 20 Nisan 2010 yorumu

null
Sevgili Oğlaklar, Salı gününe gayet güçlü bir enerjiyle adım atıyoruz. Ay gezegeninin yöneticisi olduğu Yengeç burcundaki seyri, yakın çevrenizle olan iletişiminizde hassas ve korumaya yönelik tavırlarınızı güçlendiricidir. İletişim ve düşünme şeklinizde, size ait değerleri koruma güdünüz yüksektir. Dışarıdaki dünyada ne olursa olsun, sizin sınırlarınız içinde olan herkes ve her şey kontrolünüz altında olmalıdır. Yakın çevrenizi oluşturan her insan ve her gelişmeye onca koşuşturmanızın arasında bile kulak kabartabilir, eğer sizi direkt olarak ilgilendiren bir mesele varsa hemen müdahalede bulunabilirsiniz.

Tabii ki bu müdahale sert ve çözümsüzlük içermez sadece sınırlarınızın ihlal edilmesine karşı sözel bir tavır almanıza neden olabilir. Kimileriniz bu etki altında yuvanızın güvenliğiyle alakalı konularla yakından uğraşırken kimileriniz ileriye dönük bir yatırım için ev almayı planlıyor olabilir. Düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşırken kendinize ait mahremiyet içeren mevzuları saklamak gereği duyabilirsiniz. Ayrıca size verilecek sırları da aynı hassasiyet içinde korumaya özen gösterebilirsiniz. Maddi ve manevi değerleriniz sizin için kutsallığını koruduğundan, geçmişte yaşanan acı veya tatlı olayları bugün ailenizden bir kişiyle veya son derece güvendiğiniz bir insanla paylaşabilirsiniz.

Nisan 20, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: