Yay burcu 20 Nisan 2010 yorumu

null
Sevgili Yaylar, ait olma hissiyatınızın güçlü olduğu bugün, bilinçaltınızda geçmişte yaşanan bazı olayların etkisi fazlasıyla hissedilebilir. Özellikle anne ve babanızla veya yaşınız gereği aynı evi paylaştığınız eşiniz, çocuklarınızla aranızdaki iletişim ve duygusal bağın derecesi gayet önemlidir. Eğer ihtiyaçlarınız bulunduğunuz ortamda karşılanıyorsa doğal olarak işinizde veya gündelik temponuzda gayet huzurlu bir hava ruhunuzda esebilir. Tam tersi durumdaysa sabah uyandığınız andan itibaren atacağınız her adımda, karşılaştığınız her insanla olan ilişkiniz gelgit tarzında devam edebilir.

Ay Yengeç burcunda son derece güçlü bir enerji olduğundan bu etki altında, dış dünyada rahat biri olarak bilinmenize rağmen, konu yuvanız olduğunda hemen çehreniz değişmeye ve yumuşamaya başlar. Çünkü orası sizin mahremiyetinizdir. Fakat ne olursa olsun birlikte yaşadığınız insanların da size gereken anlayış ve özveriyi göstermesi lazımdır. Çünkü ancak bu şekilde zorlukların altından kalkılabilir ve evde huzur, barış ve güven ortamı sağlanabilir.

Nisan 20, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: