Balık burcu 29 Nisan 2010 yorumu

null

Çok önem verdiğiniz bir arkadaşlık ilişkinizde, anlaşılmaz bir uzaklaşma var gibi. Genel olarak ilişkilerinizde hiçbir sorununuz olmadığına inanıyorsunuz. Bu da, birtakım ilişkilerinizi iyi gözlemleyemediğinizi gösteriyor. Bugünlerde karşılaşacağınız birtakım şaşkınlıklar, özgüveninizi zedeleyebilir. İnsanları keşfetme uğraşı size artık gereksiz gelmemeli.

Aşk Yaşamı: Sabırlısınız. Ama bunu aşırılığa vardırdığınız durumlarda, kolay ikna edilebilen biri imaj verebiliyorsunuz. Aşk konularında belli sınırlarda tutulan ilişkiler, sizi daha çekici yapabilir.

İş Yaşamı: İşinize bağlılığınız ileri ölçülerde. Bu özelliğinizi daha iyi pazarlayamayışınızın önündeki engel, sadece dönemsel koşullar değil. Yakında bazı ilginç görüşmeler ufkunuzu açabilir.

Para Durumu: Patik zekanızın size yön gösterebilmesi için, cesaretinizi biraz arttırmanız gerekiyor. Aile içindeki kolay harcama zaafı, şu sıralar müdahaleye elverişli değil. Bu konularda önünüzde sağlam dönemeçler var.

Dikkat: İkili bir ilişki içinde ve önemli bir konuda yönlendirilmeye çalışılıyorsunuz. Daha inisiyatifli davranarak böyle önemli konularda ipleri elinize almanız gerekiyor.

Reklamlar

Nisan 28, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: