Boğa burcu 29 Nisan 2010 yorumu

null

Son günlerde edindiğiniz bazı izlenimler, bir akraba ilişkinizde problemlere yol açabilir. İleri derecede ilgi duyacağınız bazı duyumlar söz konusu ve bunları hiç ummadığınız birinden alacaksınız. Bazı dostlarınıza kendinizi yeniden anlatma çabası içine girebilirsiniz. Onlarda sezdiğiniz, size dönük bazı yargıları kabullenemiyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Uzun beraberliğinizdeki uyumu bağladığınız nedenler arasında, belli ki heyecan hala var. Sonsuz güveniniz ve köklü duygularınız, hala yaşayan bir heyecanı gizliyor olabilir.

İş Yaşamı: İş konularında, mevcut ilişkilerinizle ilgili olarak, bir yakınınızdan aldığınız eleştiriler, objektif değerlendirebilmeniz halinde size yararlar getirecek. Yakında yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.

Para Durumu: Gönlünüz zengin. Bununla çelişik gibi görünen kendinize yönelik korumacılığınız da çok yerinde. Yere sağlam basma eğiliminizin altında anlaşılır gerekçeler yatıyor.

Dikkat: Pişmanlık yaşadığınız birtakım kararlarınızda kendinize haksızlık yapıyorsunuz. Cesaretli davranmaya devam edin. Gözünüzü kararttığınız konular, buna fazlasıyla değer görünüyor.

Reklamlar

Nisan 28, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: