Terazi burcu 29 Nisan 2010 yorumu

null

Kısa bir süre içinde, sizinle birlikte başka insanları daha endişelendirecek bir haber alacaksınız. Bu haberle birlikte, içinde olduğunuz bazı ilişkileriniz, çevrenizde bazı merakların nedeni olabilir. Çok güvenle ve sıcak duygularla baktığınız biri, bugünlerde zihninizi fazlaca meşgul ediyor. Sebep olduğu bazı sorunlar var. Ona karşı bir davranış değişikliği gösterebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Partnerinizin konulara akılcı yaklaşımı, size birtakım doğruları gösterebilir. Fakat bu konuda niyetli olmanız gerekiyor. Geleceğe yönelik kısa vadeli projelerinize küçük hoşluklar koyabilirsiniz.

İş Yaşamı: Zorlukların üstesinden geliyorsunuz, ama sabrınızı korumanız gerekiyor. Kafanızdaki plan, sıkı bir dayanışmayı gerektiriyor. Bu konuda umut bağladığınız kişiler sizde hayal kırıklığı yaratabilir.

Para Durumu: İşe ayırıp belli bir limitte korumaya çalıştığınız parayı çoğaltabilirsiniz. Yatırım konularında fikri destek alabileceğiniz yerler, iş konularında bağlandığınız umutlardan daha güven verici.

Dikkat: Son zamanlarda sizin için önemini kaybetmiş bir konuyla ilgili olarak yeniden düşünmeniz gerekebilir. Bu konudaki birtakım kararlarınızı bir süre ertelemenizde yarar var.

Reklamlar

Nisan 28, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: