Yay burcu 29 Nisan 2010 yorumu

null

Şu günlerde akraba çevrenizden alacağınız bazı duyumlara kolayca inanmamanız gerekiyor. Bazı haberlerin size abartılarak gelmesinin nedeni, bu ilişkilerin bir kısmında belirgin bir taraf olarak görünmenizde yatıyor. Bugünler içinde çok yakın ilişkiler kurmak isteyebileceğiniz sevimli insanlarla tanışabilirsiniz. Bu tanışma, yeni tanışmalara karşı takındığınız kuşkucu tavırlardan sizi kurtarabilir.

Aşk Yaşamı: Bugünlerde sağlam durmanızda yarar var. İlgi alanına girdiğiniz kişi oldukça hassas. Uyarılara kapalı olduğunuz şeklindeki iddialarınıza fazla güvenmeyin. Bunun nedenini siz de biliyorsunuz.

İş Yaşamı: Ödemelerinize karşı gösterdiğiniz hassasiyetin, aynı şekilde size gösterilmemesinde sorumluluklarınız var. Sürekli plan değişiklikleri yapmak yerine, bazı şeyleri talep etme yoluna gidebilirsiniz.

Para Durumu: Son zamanlarda izlediğiniz para politikası her zamankinden daha çok uyanık olmanızı gerektirecek. Kafanıza koyduğunuz atılımlar, sizi bir çok konularda bağlayabilir.

Dikkat: İkili olarak çözemez hale geldiğiniz birtakım çelişkiler içindesiniz. Üçüncü bazı şahısların katılımı, takıldığınız çözümsüzlüklerde fayda getirebilir.

Reklamlar

Nisan 28, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: