Balık burcu 30 Nisan 2010 yorumu

null
Sevgili Balıklar yöneticiniz Jüpiter idaresinde ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni gün boyu, meslek yaşamınızın ön planda olmasını, ciddi işlerle uğraşmanızı ve düşünce anlamında diğer insanlardan çok daha açık bir zihinle hareket etmenizi sağlayıcıdır. Durum böyle olunca bir yandan yenilikçi düşünebilir, diğer yandan eskinin gölgesinden kurtulmaya çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Sorumluluklar bugün yine ön planda olabilir. Etrafınızdaki kişilere daha fazla öncelik tanımanız gerekebilir. Üzerinizdeki ağırlık fazla olsa dahi, bugünkü enerji sayesinde bütün bunların altından kalkabilmeniz kolaydır. Yapmanız gereken sadece ve sadece hislerinize güvenmenizdir. Bugün iç sesiniz, sizi doğru yönde ilerlemeniz adına destekleyici olabilir. Şikayet ve isyan etmeden canı gönülden görevlerinizi yerine getirirseniz biliniz ki daha güçlü bir şekilde kendinizi ifade edebilir, göz doldurabilirsiniz.

Sizi bugün olabilecek kötülük veya düşmanlıklardan koruyacak en önemli gücünüz cesaretiniz, sabrınız ve inancınızdır. Kimi zaman dışarıdaki dünyanın istekleri, sizi yıldırabilir, hatta asi tavırlar göstermenize neden olabilir. İşte bugün böylesi bir durum içinde olduğunuzda aklınıza hedefleriniz gelsin. Yani öyle bir amaç belirleyin ki, bu yolda ilerlerken karşınıza çıkacak hiçbir engel sizi yıldırmasın. Bilirsiniz zorluklar kişiyi güçlendiricidir. Fakat bugünkü enerjiniz bu güçlüklerle mücadele etmenizde size yardımcıdır. İçinizi ferah tutun ve düzgün bir şekilde görevlerinizi yapmayı sürdürün.

Reklamlar

Nisan 30, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: