Başak burcu 30 Nisan 2010 yorumu

null
Sevgili Başaklar aile yaşamınız ve yuvanızla alakalı konuların ön planda olacağı bugün yaşantınızın şekline göre anne veya babanız, eşiniz veya çocuklarınızla yakından ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınız her ne kadar baskı yaratıcı olsa da bunların üstesinden sağ duyulu ve iyi niyetli bir şekilde düşünmeniz halinde kolaylıkla gelebilirsiniz. Gayrimenkulle alakalı işler(ayrı bir eve taşınma, ev içi tadilat, kiracı veya ev sahibiyle ilgili görüşmeler) bugünkü aktiviteniz içinde yer alabilir. Bazı ilginç durumlarla karşılaşmanız mümkündür. Fakat bunlar olumlu ve sürpriz gelişmeler şeklindedir. Günlük aktiviteniz içinde düzenleme çalışmaları da bugün ön planda olabilir. Daha rahat ve daha çabuk bir şekilde işlerinizi bitirmek, kendinize zaman ayırmak için görevlerinizi yaparken belli bir sistem içinde hareket etmeniz yararlıdır.

Ayrıca bugün eviniz sınırları içinde yoğunluk ön planda olabilir. Çalışan kişiler için bu akşam saatlerinde daha fazla yoğunken, evde yaşayanlar için misafir ağırlamak veya gün boyu iletişim konularında aktif olmak şeklindedir. Ayrıca bugünkü etkiler altında disiplinli çalışmak veya yapmanız gerekenleri belli bir program çerçevesinde düzenlemek işinize oldukça yarayabilir. Böylece hem hızlı bir tempo içinde hareket edersiniz hem de belli bir konuda yoğunlaşabilirsiniz. Bu durum ise dağılmamanız anlamına gelir. Tam tersi bir durum ise, her alanda koşuşturma fakat hiçbir şeyi tam olarak bitirmeme şeklinde gelişir ki bu durum sorun yaratıcı olabilir.

Reklamlar

Nisan 30, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 1 Yorum.

  1. inşallah doğrudur

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: