Terazi burcu 30 Nisan 2010 yorumu

null
Sevgili Teraziler gün boyu iletişim ve haberleşme konularında etkili olacak Ay gezegeninin Yay burcu seyri atında, yaratıcılığınızı ön plana çıkararak kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Ayrıca yakınlarınızla olan ilişkiniz açısından da etkili olan bu enerji ağabeylik-ablalık kavramını ön plana çıkararak onlara destek olmanız veya destek görmeniz anlamına gelebilir. eğer aranızda sorunlar varsa, bu etki altında benim dediğim dedik tarzı hareket etmeden birbirinizi dinlemeye çalışırsanız, daha iyi anlaşmanız mümkündür. Günün etkili enerjileri altında bir diğer konu ise, yazışarak, konuşarak kısaca iletişimde bulunarak kendinizi ifade etmenizi ve diğer kişilerin de sizi anlayabilmesini sağlayıcıdır. Yeni tanışmalara vesile olan bugünkü oluşumlar, hangi konuda olursa olsun büyük düşünmenizi, rahat hareket etmenizi destekleyicidir.

Bugün hayata bakışınız daha iyimser olduğu için, elbet üstesinden gelirim, bunu da aşabilirim diyerek kendinize telkinde bulunmanız gayet faydalıdır. Partnerinizle aranızdaki sevgi bağını, anlaşma yüzdenizi çoğaltan bu enerji, problem yaratan noktaların birlikte ele alınarak çözümünde de size yardımcıdır. İnancınızı yükselten, Yüce Yaradanın varlığını ruhunuzda hissettiren bu etki altında, hayatın bilinmezlerine duyduğunuz merak artabilir. Görünenden ziyade görünmeyen bazı gerçekleri kafanızda değerlendirmeye almanız gayet mümkündür. eğitim hayatınızla ilgili konularda büyüklerinizle, eğitmenlerinizle kontak kurmanız kolaydır. Yalnız dikkat edeceğiniz husus, aynı anda birden fazla mevzuyla ilgilenmemeye çalışmaktır. Kendinize bir hedef belirleyin ve bugün onun üzerinde yoğunlaşmaya çalışırsanız, o konuda bilgi sahibi olmanız ve unutmamanız mümkündür.

Reklamlar

Nisan 30, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: