Yay burcu 30 Nisan 2010 yorumu

null
Sevgili Yaylar burcunuzda ilerlemeye başlayan ve sizleri gün boyu güçlü yansımalarıyla aydınlatacak Ay gezegeni, gerek duygularınız ve gerekse idealleriniz açısından oldukça destekleyici. Bu enerji sayesinde, üzerinizdeki ağırlıktan ve kafanızın içindeki düşüncelerden sıyrılabilirsiniz. Gün sizler için sabah itibariyle gayet aktif gelişmelere açıktır. Her ne kadar bazı kişilerle iş veya özel anlamda karşı karşıya gelmeniz olasılık dahilinde olsa da, siz güçlenen moralinizle herşeyin altından kolayca kalkabilirsiniz. Göz önünde olma arzunuz çevrenizdeki insanların üzerinizdeki pırıltılardan istifade etmelerini sağlarken, bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmeniz son derece kolaydır. Bugün girişimde bulunacağınız konularda, iletişim ve haberleşmede öncü tavırlarınızla isteklerinizi dile getirebilir ve elde edebilirsiniz. Konuşmalarınızda kendinize olan güven duygunuz belirgin olduğundan hangi işle uğraşıyorsanız ona canı gönülden odaklanmanız halinde başarısızlık diye bir kavram sizden uzak olabilir.

Bilinçli kararlar verme konusunda atılgan davranmanız mümkün olacağından kimi anlarda ayrıntıları göz ardı edebilirsiniz. Bu noktaya dikkat etmeniz faydalıdır. otorite konumunda bulunan kişilerle bugün anlaşmanın yolu, tatlı dil ve güler yüzlü olmaktır. Candan ve samimi kimi zaman mütevazi ve olgun davranışlar sergilerseniz sizi dinlememeleri mümkün değildir. Duygusal konularda özellikle bugün, yüreğinizdekileri çocukça bir saflıkla dile getirebilir ve karşınızdaki kişinin bunu size karşı kullanabileceğini dahi düşünmezsiniz. Gün boyu vizyonunuz öylesine yüksektir ki, sizinle aynı işte veya ortamda rakip olan kişilerin sizi geçmesi mümkün olmayabilir. Benim size bugün için tavsiyem, girişimde bulunmak istediğiniz halde bir türlü adım atamadığınız konular üzerinde yoğunlaşmanız ve bunları halletmeye çalışmanızdır. Madem enerjiler bugün güçlü, o zaman bunlardan istifade etmek akıllıcı olabilir.

Reklamlar

Nisan 30, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: