Yengeç burcu 30 Nisan 2010 yorumu

null
Sevgili Yengeçler gün boyu Yay burcunda ilerleyecek Ay gezegeni, gündelik iş temponuzdaki yoğunluğun artması anlamına gelmekte. Bu durumda detaylar üzerinde durmak kurtarıcı olduğu gibi işlerinizi adım adım takip ederek ilerlemeniz de bir o kadar faydalıdır. Yani önce birini daha sonra öbürünü derken bir bakmışınız ki bir sürü işin altından kalkmışsınız. Yine bu enerji altında iş ortamınızda uyumlu çalışacak şekilde düzenlemelerde bulunmak, özellikle mesai arkadaşlarınızla ortak fikir birliği içinde çalışmak gayet yararlıdır. Öncelik sırasına göre, görevlerinizi yapmanız, sistemli çalışarak ilerlemeniz de bugünkü enerjileri doğru biçimde kullanmanızda etkilidir. Sağlığınız ve beslenmeniz konusunda dikkatli olmak gerekebilir. Öğün atlamak daha fazla besin tüketimine yol açacağından saatinde yemenizi tavsiye edebilirim. Ayrıca bugünkü etkiler altında enerjik besinlere öncelik tanımakta fayda var. Çünkü bugün hareketli bir gün sizleri bekliyor. Sporcular için gayet uygun olan bugünkü enerjiler, rakiplerinizi saf dışı bırakmanızı sağlayabilir. Psikolojik açıdan da bugün daha rahat ve esnek düşünmeye çalışmanız faydalıdır.

Olayları hassas bir şekilde ele almak zihinsel açıdan yorulmanız anlamına gelebilir. Bugün bir başka konu ise, kendi isteklerinizden ziyade çevrenizde size ihtiyacı olan kişilere yardımcı olmanızı sağlayıcıdır. Kimi zaman bu yüzden fazla mesai harcamanız mümkündür. Yine bugünkü etkiler altında, gözünüzden kaçan veya pek umursamadığınız bir konu nedeniyle bazı işlerinizi bitirmeniz zor olabilir. Her zaman uyguladığınız yöntemler yerine daha farklı usuller, alternatif yöntemler denemeniz faydalı olabilir.

Reklamlar

Nisan 30, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: