Akrep burcu 2 Mayıs 2010 yorumu

null
Akrabalık bağlarınızı biraz daha güçlendirmeniz ve hep birlikte sorumlulukları iyice belirlemeniz gerekiyor. Özgür kişiliğinizi, bu anlamdaki sorumluluklarınıza engel gibi görmemelisiniz. İnsanlara şans tanıyan karakteriniz, sizi bu konuda pek zora düşürmüyor. Yine de yeni ilişkilerde tolerans, belli ölçülerde düş kırıklıkları yaşatabilir.

Aşk Yaşamı: Onunla eskisi kadar paylaşım içinde olmadığınız şeklindeki düşünceleriniz gerçeği pek yansıtmıyor. Gittikçe daha çok şeyi paylaştığınızı pekala biliyorsunuz. Aynı coşkuyu sürdürebilmeniz ise, hayatın başka gerçeklerinin etkilerini azaltabilmenize bağlı.

İş Yaşamı: Çalışma azminiz oldukça yüksek. Yine de yaratıcılığınızı ortaya koyamadığınıza inanıyorsunuz. Birtakım taleplerden kaçınmamalısınız. İstediğiniz yetkilerin sizi daha yarayışlı hale getireceğini anlatabilmelisiniz.

Para Durumu: Sağlam adımlar atma kararlarınızın önünde bazı zaaflarınız duruyor. Daha düşünceli harcamalara yönelmelisiniz. Önümüzdeki günlerde yapıcı fikirlerle karşılaşabilirsiniz.

Dikkat: Geleceğinizi oldukça etkileyebilecek görüşmelerde şu sıralar pek önemsemediğiniz küçük ayrıntılar size büyük kayıplar getirebilir. Ayrıntılara daha fazla önem vermeniz gerekiyor

Reklamlar

Mayıs 1, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: