Balık burcu 2 Mayıs 2010 yorumu

null
iddiacı, ama ısrarcı değilsiniz. Sürekli denetleme huyunuz, oturmuş dostluklarınızdan çok, yeni kurduğunuz ilişkilerde rahatsızlık verici bir özellik olarak görülüyor. Şu sıralar organizasyon ve ön hazırlık konularındaki zaaflarınız, duygusal karakterinizden kaynaklanıyor. Bu özelliğiniz, bazı durumlarda sakınca yaratmasa da özen gerektiren hallerde size güçlükler çıkartabilir.

Aşk Yaşamı: Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmeli ve sezgilerinizden de emin olmalısınız.

İş Yaşamı: Zaman gerektiren konularda biraz daha sabırlı olmalısınız. Önümüzdeki günler içinde bir yolculuğunuz var. Son yaptığınız görüşmelerin sonucuyla ilgili biraz acelecilik içindesiniz.

Para Durumu: Para konulu tartışmalara dikkat. Bu sıralar bu konularda aşırı hassasiyet gösterebilirsiniz. Yakın gelecekle ilgili planlarınızda daha akılcı düzeltmeler, hedeflerinizi size yaklaştırabilir.

Dikkat: Yarar göreceğinizi düşünerek katılacağınız birtakım ortak çalışmalarda, yenilikçi düşünceleri her zamankinden daha ilgili karşılamanız yararlı olacak.

Reklamlar

Mayıs 1, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: