3 mayıs 2010 Burç yorumları

null
Aile bağlarınız güçlü. Ama bu, tek başına sizden kaynaklı değil, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor. Arkadaş ilişkilerinizde, çok az kişiyi ayrı tutarak, yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınıza karşı kırıcı olabilir.

null
Bugünler içinde bazı tanışmalar, sizin için oldukça anlamlı olabilir. Kısa gezintiler genel motivasyonunuzu arttıracak. Aile içinde, fazla dert etmemeniz gereken anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İç dünyanızda kendinizle, barışık olmanın ötesinde bir ilişki içindesiniz. Çok kendinize dönük biri olarak da betimlenmenizi, bazı durumlarda övgü kabul edip yanlış yapıyorsunuz.

null
Dostluğu son derece verici bir şekilde ve ilişkilere renk katarak yaşayabiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde coşkulu kalabalıklarda yine ilgi odağı olacaksınız. Bu sıralar birçok şeyi paylaştığınız bir dostunuzla aranıza, geçici bir soğukluk girebilir. Yaşanan birçok şeyin anlamını bir anda yitirmesine izin vermemeye çalışacaksınız.

null
İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmeme özelliğinizin bugün size sevimsiz sürprizleri var. Son günlerde fazla şans tanıdığınız birinin sizi şaşırtacak davranışlarına hazırlıklı olun. Hayranlarınız gittikçe çoğalıyor. Parlak zekanızla, içinden çıkılmaz konularda aranılan kişisiniz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz.

null
Etkisini arada bir gösteren geçmiş sancıların, bugüne kadar gelen etkilerini en aza indirmeye çalışmalısınız. Birkaç güne kalmadan alacağınız bir sorumluluğun hazırlığına bugünden girişmeniz gerekebilir. Özel ilişkilerdeki duyarlılığınızda gizli bir samimiyetsizlik sezenler var. Kendinizi daha iyi ifade etmenin başka yolları olabilir. Bu konuda değişime açık olmanızda yarar var.

null
Çevrenizdeki birtakım coşkulu ilişkilerde yapmacık taraflar buluyorsunuz. Ama bunlardan birine duyduğunuz aşırı ilgiyi saklayamayacaksınız.ünlerde daha kararlı ve eli çabuk olmanız gerekiyor. Geleceğe ertelediğiniz çözümler sizin kadar sabırlı olmayabilir. Bu günler içinde sizi sosyal konularda atağa kaldıracak bazı haberleriniz var.

null
Dost çevrenizden birisinin ona verdiğiniz bilgiler karşısındaki ilgisizliği, sizde onun adına harekete geçme eğilimi doğurabilir. Fakat bu davranışın yararını görmeyeceksiniz. Gittikçe önemser hale geldiğiniz ilişkiler tarafından aranma bekleyişinizin önünde bazı duygusal engellemeler var. Bu duygusallıkla birtakım hesaplaşmalar içine girmek durumunda kalabilirsiniz.

null
Bazı konularda haksızlığa uğramışlık duygusu yaşıyorsunuz. Bu kırılgan günleri geride bırakacaksınız. Akşama yakın yapacağınız bir görüşme, sizde büyük sevinçler yaratabilir. Umutların gerçeğe dönüşmesi için önünüzde elverişli günler var. Hareketlenmeye çok hazır göründüğünüz bir gelişmeye biraz daha gerçekçi bakmanız yararlı olacak.

null
Yakında biraz tereddütlü bir sevinç yaşayacaksınız. Zamansız geldiğini düşüneceğiniz bu sevinç, sizde genel bir rahatlama yaratacak. Önemli bir konuda gerekli hassasiyeti göstermiyorsunuz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranmaya yöneliyorsunuz. Dostlarınız üzerinde bıraktığınız iyi düşünceler, sizden bunun tersi davranışlar bekliyor.

null
Yeni yeni şekillenmeye başlayan bazı ilişkileriniz, değişik yönelmelere açık. Sabırlı olabilmeniz durumunda, bunlardan beklenmedik kazançlar sağlayabileceksiniz. Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Ama bir konudaki bazı girişimleriniz yanlış anlaşılmaya yol açabilecek gibi. İçinde bulunduğunuz küçük çözümsüzlükler, biraz zaman gereksindirebilir.

null
Bu sıralar kimi konulardaki yenilik önerilerine biraz kapalı gibisiniz. Ama bu konularla ilgili yeterli bilgi sahibi olmak, sizi cesaretlendirecek. Her ilişkinizi dayandırdığınız belli güven sınırları var. Sonsuz güven yaşayabileceğiniz düzgün dostluklarda, bu hassasiyet çok gerekli değil. Bazı özel kişiler saptayıp onları belli bir yere koyabilir ve artık tüm güvensizliklerden arındırabilirsiniz.

null
Özel zevklerinize ve uğraşlarınıza zaman ayırma çabanızda, ikili bir ilişki içersinde ilginç fırsatlar yakalayacaksınız. Bu uğraşlar arasında yolculuklar da olabilir. Kendinizi doyumsuzluk içinde gördüğünüz konularda duygusal hareketlilikler içine gireceksiniz. Yakında, yaşamınızda önemli bazı köklü değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Reklamlar

Mayıs 2, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: