Akrep burcu 3 Mayıs 2010 yorumu

null
Bazı konularda haksızlığa uğramışlık duygusu yaşıyorsunuz. Bu kırılgan günleri geride bırakacaksınız. Akşama yakın yapacağınız bir görüşme, sizde büyük sevinçler yaratabilir. Umutların gerçeğe dönüşmesi için önünüzde elverişli günler var. Hareketlenmeye çok hazır göründüğünüz bir gelişmeye biraz daha gerçekçi bakmanız yararlı olacak.

Aşk Yaşamı: Bugün enerji yüklüsünüz. Bunun dışavurumu en çok aşk arayışlarında ortaya çıkacak. Daha önceleri önemsemeyip gözden kaçırdığınız birçok cazibeyi bugün görebilirsiniz.

İş Yaşamı: İş ilişkilerinizde hiç düzelmeyecek gibi görünen bir takışmanız var. Bu konuda arabulucuya gereksiniminiz olacak, o arayıştan vazgeçin. Önümüzdeki günlerde bazı çalışma arkadaşlarınızla iş dışı yakınlaşmalarınız olabilir.

Para Durumu: Sonradan pişmanlık yaşayabileceğiniz birtakım para ilişkilerinden korkuyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız olumsuz deneyimler, parayı değerlendirme konusunda biraz cesaretinizi kırmış gibi.

Dikkat: İlgi alanlarınızı çoğaltma niyetinize dönük karşı çıkışlarda, birtakım yalnızlık korkuları var. yanlış değerlendirmeler, özel ilişkilerde ciddi erozyonlara neden olabilir.

Reklamlar

Mayıs 2, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: