Kova burcu 3 Mayıs 2010 yorumu

null
Bu sıralar kimi konulardaki yenilik önerilerine biraz kapalı gibisiniz. Ama bu konularla ilgili yeterli bilgi sahibi olmak, sizi cesaretlendirecek. Her ilişkinizi dayandırdığınız belli güven sınırları var. Sonsuz güven yaşayabileceğiniz düzgün dostluklarda, bu hassasiyet çok gerekli değil. Bazı özel kişiler saptayıp onları belli bir yere koyabilir ve artık tüm güvensizliklerden arındırabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: İlişkinin bir an önce adını koymak, bir şeyleri netleştirmek türü söylemler size biraz baskılanma gibi geliyor. Yaşadığınız gerginlik, sizi tartışma yaratabilecek açıklamalara yöneltebilir.

İş Yaşamı: Akşam önemli bir görüşmeniz olabilir. Gerçekçisiniz. Bu özelliğinizle sürekli dik ve sağlam duruyorsunuz. Planlama beceriniz sizi ayrıca aranan bir eleman haline getiriyor.

Para Durumu: Kendinizi sağlama alıp güvende hissetme isteğiniz, yeni insanlarla yeni para ilişkileri içine girmenizi gerektirebilir. Önümüzdeki günler içinde sürpriz sevinçleriniz var.

Dikkat: Maddi konularda çevrenizdeki bazı gelişmeler, önümüzdeki günlerde sizi sıkıntılı ikilemler içine sokabilir. Bu konularda ani çıkışlar yerine, olumlu tepkiler vermeye gayret göstermelisiniz.

Reklamlar

Mayıs 2, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: