Başak burcu 4 Mayıs 2010 yorumu

null
Sosyalliğinizi genişletme niyetiniz, sizi birden çok alanın ilgilisi yapıyor. Bunların bir kısmının, hiç içine girmeden de sizin tarzınız olmadığını görebilirsiniz. Kafanızın karışmasına, yeni değerlendirmeler içine girmenize neden olan gelişmeler var. Ani yargılamalar ve kararlar risk taşıyabilir. Kendinden daha emin yaklaşımlarınız, zor oluşturulmuş arkadaşlıkların zedelenmemesini sağlayacak.

Aşk Yaşamı: Kaprisleri karşılıklı olarak tadında bırakmak, beraberliği güvence altına alacak. Son günlerdeki gelişmeler, olumlu bir gidiş gibi görünüyor. Yakın gelecekte ilişkiyi sarsacak olumsuzluklar yok.

İş Yaşamı: İş yaşamınıza verdiğiniz önem, sizi bazı takıntılardan kurtarabilmeli. İş dışı özel bir konu, iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz.

Para Durumu: Üstlendiğiniz sorumlulukları bir an önce paylaşmanız gerekiyor. Bu sorumluluklarda yalnız görünüyorsunuz. Birtakım ilişkilerde zorlamalar, kaçınılmaz gibi görünüyor.

Dikkat: Çok sayıda insanla birlikte projelendirdiğiniz gelecek planlarınızda bazı ayrıştırmalar size yarar getirecek. Kendinizle ilgili düşünceleriniz, başkalarının çıkarlarıyla fazla birliktelik gösteriyor.

Reklamlar

Mayıs 3, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: