Kova burcu 4 Mayıs 2010 yorumu

null
Bugünlerde beklenmedik birtakım ilginç gelişmeler, yeni fırsatlar getirebilir. Kendinizi yeni fikirlerin, yeni atılım niyetlerinin başında bulabilirsiniz. Sevdiğiniz dostlarla keyiflendirici ve bazı konularda da umutlandırıcı beraberlikleriniz olabilir, destek ihtiyacı duyduğunuz küçük problemleri çözebilirsiniz. Özlem çektiğiniz bir ayrılıktan sevindirici haberler var.

Aşk Yaşamı: İlişkinizi birçok şeyi gözden çıkartmış duygularla sürdüremezsiniz. Kızgınlığın sizi yıkıcı tavırlara yönlendirdiğini kabul etmeniz gerekiyor. Zamansız, yersiz çıkışlarınızla haklılığınızı anlatamıyorsunuz.

İş Yaşamı: Mesleki değerleri el üstünde tutuyorsunuz. Ama son günlerdeki aceleciliğiniz bazı tepkileri getirebilir. İş yaşamınızda temponuzla elde edebileceğiniz birçok kazanım var.

Para Durumu: Gelişmiş sorumluluk duygunuz ve genel insani özellikleriniz, sizi para konularında belli ölçülerde kullanılan biri yapabiliyor. Paranızın üzerinde söz sahibi çok insan var.

Dikkat: Özverili bir insansınız. İnsanları mutlu görme ihtiyacında gibisiniz. Fakat bu sıralar fedakarlıklarınızı biraz sınırlayın. Bu, dostunuzu düşmanınızı daha iyi tanımanızı sağlayacak.

Reklamlar

Mayıs 3, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: