Akrep burcu 5 Mayıs 2010 yorumu

null
Çevrenizde çok güçlü biri olarak tanınmanıza rağmen zaman zaman yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Bugün sizi yine böyle bir gün bekliyor. Küçük sorunları büyütme eğiliminiz ağır basabilir. Akşam saatlerinde hareketlilik yaşamanız muhtemel. Bu, olumsuz havanızın dağılması için iyi bir fırsat olabilir. Bu hareketlilikte sürprizle de olası.

Aşk Yaşamı: Daha hareketli günler, bugünden silkinmeye çok bağlı. Karşılıklı olarak sorgulamalar bugünlerde yararlı olabilir. İlişkinize gittikçe yerleşen tekdüzelik, alışılması durumunda riskli hale gelecek.

İş Yaşamı: Para konularındaki mutsuzluğunuz, veriminizi etkilemeye devam ediyor. Önümüzdeki günlerde işyeri sorunlarınızı dile getireceğiniz koşulları bulacaksınız. Ama bazı şeyleri dile getirmekte zorlanacaksınız.

Para Durumu: Harcamalarınızı kısmanız için evinizde daha çok zaman geçirmeniz gerekebilir. Küçük çaplı sevindirici para haberleriniz var, ama rahatlamanız için yeterli değil. Para harcarken kendinizi biraz daha denetlemeniz yeterli olacak.

Dikkat: Yanlış sapmalar gösterdiğini gözlemlediğiniz ve sistemli olarak uyardığınız halde hiçbir şeyi düzeltemediğiniz bir oluşumun dışına çıkmaya çalışacaksınız. Ama bu kolay olmayacak.

Reklamlar

Mayıs 4, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: