Akrep burcu 6 Mayıs 2010 yorumu

null
İkili bir ilişkinizde sonradan beliren ketum davranışlar, sizi bu ilişkiyi yeniden değerlendirmeye yönlendirecek. Bu tavrınızı bir kolaycılık olarak görüp bu ilişkiye yeniden şans da tanıyabilirsiniz. Yurtdışından sevindirici bazı haberler söz konusu. Sevinci ve özlemi bir arada barındırdığınız karmaşık duygular içine girebilirsiniz. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir.

Aşk Yaşamı: Aşk konularında, bu sıralar sürekli erteleme eğilimindesiniz. Sizin de bilmediğiniz güvensizlikleriniz olabilir. Dolaylı bir tanıştırılmadan etkileneceksiniz. Güzel günleriniz var, ama uzun vadeli değil.

İş Yaşamı: Girişimcisiniz. Destek beklediğiniz kişilerin de sizden beklediği şeyler olabilir. Verimli görüşmeler kapıda. Şehir dışındaki iş bağlantılarınızda ilginç gelişmeleriniz var. Yolculuklar yapabilirsiniz.

Para Durumu: İçinde bulunduğunuz ortaklıklarda abartılı güvensizlikler içindesiniz. Bu tavrınız insanları etkiliyor. Bazı tıkanıklıklarınızda gereksiz sıkıntılar çekiyorsunuz. Pratik zekanızı kullanmalısınız.

Dikkat: Mesleki ve sosyal açıdan kendinizi eksik bulduğunuz konularda, gelişme eğilimi içine girebilirsiniz. Fakat bu niyetiniz, çaba kadar da masraf gerektirecek.

Reklamlar

Mayıs 5, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: