Balık burcu 6 Mayıs 2010 yorumu

null

Yenilik merakınız sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Bugünlerde yeni ortamlarda, kendinizi belli konularda sınama ihtiyacı içine girebilirsiniz. Bazı konulardaki değişiklik düşünceleriniz, elverişli bulduğunuz ortamlarda düzenlemeler gerektirecek. Dostluk ilişkilerinizde değişmez ilkelerinizin yarattığı problemleri, bugünlerde ciddiye almanız gerekiyor.

Aşk Yaşamı: Biraz daha zaman geçmesini bekleyebilirsiniz. Birtakım düzenleme niyetleri içindesiniz, ama sizi kararsızlıklara düşüren gelişmeler yapıcı eğilimleri olan duygularınızın önüne geçiyor.

İş Yaşamı: Kendinizi değiştirmek istediğiniz konularda, çok da kararlı görünmüyorsunuz. Önemli bir girişim için elinizde sağlam doneleriniz var. Daha fazla zaman kaybetmemelisiniz.

Para Durumu: Gelecek günlerde para tartışmalarınız olacak. Bu tartışmalarda çıkarlarınızı korumaya çalışacaksınız. Elinizdekilerle yetinmeyi bilmelisiniz. Para konularında istemediğiniz ilişkilere eğilim gösterebilirsiniz.

Dikkat: Bu sıralar, kafanızda netlik kazanmamış etkilenmelere karşı dikkatli olmanızda yarar var. Yeni fikirler sizi zararlı etkilenmeler içine sokabilir.

Reklamlar

Mayıs 5, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: