Terazi burcu 6 Mayıs 2010 yorumu

null
Son günlerde zamansızlıktan ihmal ettiğiniz özel uğraşlarınız, yakın bir zamanda profesyonel fırsatlar sunabilir. Ama bu konuda sürpriz bir güvensizlik de yaşayabilirsiniz. Bilincinizdeki birtakım arzular, bir dürtü şeklinde bilinçaltınıza taşınma niyeti içinde. Bu konuda pişmanlıklar duyabilir, geriye dönüş zorlukları yaşayabilirsiniz. Sağduyulu saptamalar, doğru kararları getirecek.

Aşk Yaşamı: Heyecanı arttırmak için formül arayışlarınız sonuç vermeyebilir. Bu konudaki boşluğu doldurma yönündeki kararlılığınız ise, sıkıntılara açık. Yetineceğiniz kadar çok konuda uyum içindesiniz.

İş Yaşamı: Üstlerinizden alacağınız bilgileri yaygınlaştırmayıp, gizli tutmanız gerekecek. Bu, size fark ettirilmek istenmeyen bir sınama da olabilir. Yetkili insanlarla güven alışverişine gireceğiniz bir gün.

Para Durumu: Yakında para konulu, ama sonuçsuz ziyaretleriniz olabilir. Alacakların tahsilinde sürpriz olumluluklar var. Zorlanacağınızı düşündüğünüz kişiler, sizi kaygılandığınız ölçüde zorlamayacak.

Dikkat: Son zamanlarda sıklaştırdığınız yalnız kalma seanslarınızı terk edin. Arkadaş topluluklarında aranıyorsunuz. Bu hoşlukları birtakım gerekçelerle ihmal etmemelisiniz.

Reklamlar

Mayıs 5, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: