Aslan burcu 7 Mayıs 2010 yorumu

null
Bugünlerde birtakım şans denemeleriniz, birtakım problemleri getirebilir. İstismara açık konulara eğilimli tarafınızı denetlemeniz yararlı olacak. Son zamanlarda cesaretinizi sınar gibi, fazla elemeden yaptığınız seçimler sizi zora sokabilir. Kendinizi yetersiz bulduğunuz konularda bir denge gibi görüp koruduğunuz ilişkiler size zarar veriyor.

Aşk Yaşamı: İlişkinizde kendinizi yeterince ifade edemiyorsunuz. Güvensizlikleriniz var gibi. Fikir ayrılıklarınız yabana atılacak konularda değil. Karşılıklı belli bir uzaklık içindesiniz. Ama yine de umut yok değil.

İş Yaşamı: Tek başınıza fazla zorlanıyorsunuz. İş hayatınıza iradenizle hakim olmak istiyorsunuz. Oysa bağımsız aldığınız kararlarla varmak istediğiniz yerler, daha kolektif bir bakışı gerektiriyor.

Para Durumu: Kendiliğinden gelişen bir oluşumda maddi çıkarlarınız var, ilgili davranmalısınız. Ayağınızı yere sağlam basmak istiyorsunuz. Karşılaştığınız güçlükler, sizi biraz abartılı umutsuzluklara düşürebilir.

Dikkat: Son günlerdeki hareketliliğiniz çevrenizdeki nitelikli insan sayısını arttırabilir. Ama sosyal yaşamınızı hareketlendirme isteğinizde çok mantıklı zamanlamalar yapmanız gerekiyor.

Reklamlar

Mayıs 6, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: