Kova burcu 7 Mayıs 2010 yorumu

null
Kendinize çok güvenli baktığınız birtakım konularda, bugünlerde bazı hayal kırıklıklarınız olabilir. Yaratıcılığınızın bugünlerde yapacağı sürprizler, uzun süredir beslenen umutları kısmen de olsa, gerçeğe dönüştürebilir. Bununla ilgili alacağınız destek önerilerinin özellikle birine göstereceğiniz duygusal tepki, umutlarınızı yarı yolda bırakacak.

Aşk Yaşamı: Yoğun duygusal ve hareketli günler kapınızda. Hayallerinizi, zor da olsa ulaşılabilir sınırlara koyun. Henüz işin başındasınız. Etkilendiğiniz kadar, etki bıraktığınızdan da emin olmanız gerekiyor.

İş Yaşamı: Bir an evvel sonuç gerektiren tartışmalı görüşmelerde, tavrınızı göstermenizi engelleyen bazı koşulları değiştirmeniz şart. Karşılaştığınız sorunlar karşısında soğukkanlılığınızı korumalısınız.

Para Durumu: Yakın bir zamanda beklemediğiniz yerlerden darbeler yiyebilirsiniz. Kendi denetiminizde olması gereken toplu bir paraya yön vermek isteyenler olacak. İyi gelişmeler var. Ama yine de harcamaları dizginlemeniz gerekecek.

Dikkat: İlişkilerinizin genelinde kapasitenizin üzerinde yükler alıyorsunuz. Abartmayın, güçlü sorumluluk duygunuzun aldığı bu yüklerin çoğunda duygusallığınız var.

Reklamlar

Mayıs 6, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: