Oğlak burcu 7 Mayıs 2010 yorumu

null
Kendinizi bağlanmış hissettiğiniz bir ilişkide çarpıcı yanılgılar içindesiniz. Değişim niyetleri taşıdığınız alanlarda iyimser baktığınız bazı paylaşımların, beklediğiniz verimi sağlamaması sizi üzecek. Fakat bununla ilgili olası tartışmalarda göstereceğiniz uzlaşmacı tavır, önem verdiğiniz birtakım ilişkileri zedelenmekten koruyacak.

Aşk Yaşamı: Sizi olumsuz etkileyen birileri var. Kendi değerlendirmelerinizle alacağınız kararlar daha objektif olacak. Aynı hataları tekrar ediyorsunuz. Buna dikkat edebilseniz her şey yolunda gidecek.

İş Yaşamı: Uzak yerlerle yapacağınız görüşmelerde sıkı pazarlıklar içinde olacaksınız. İş hayatınızda birçok şeyi değiştirebilecek görüşmeleriniz olacak. Özgüveninizi ön planda tutmanızda fayda var.

Para Durumu: Gecikmiş paralarınızla ilgili takındığınız tutum, bu gecikmeyi daha uzun vadelere de taşıyabilir. Eliniz açık. Ama bu özelliğinizi zaman, zaman kontrol altına alamıyorsunuz.

Dikkat: Kapalı bir izlenim veriyorsunuz. İnsanların sizin değerlerinizi, arayışlarınızı anlamasına yardımcı olun. Gizli ihtiyaçlarınızın bir kısmını açığa çıkarmanız sizi rahatlatacak.

Reklamlar

Mayıs 6, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: