Başak burcu 8 Mayıs 2010 yorumu

null
Masraflı sosyalliklere dikkat ! Sosyal hayatınıza getirmeye çalıştığınız hareketlilik, belli bir ölçüde tutmaya çalıştığınız standardınızı olumsuz etkileyebilir. Üretkenliğinizin belli sınırlarda sıkışıp kalması, sizin hatalı seçimleriniz kadar, dışınızdaki etkilerle de alakalı. Bununla ilgili olarak belirginleşen destek eğilimleriniz, beklemediğiniz kişilerde ilgi görebilir.

Aşk Yaşamı: İlişkideki baş döndürücü hareketlilik, her an bitebilecek beraberlikleri çağrıştırıyor. Daha az gergin yaşanabilmesi halinde, mükemmel bir ikili olarak görülmeniz çok olası.

İş Yaşamı: Bugünlerde acelecilikten uzak durmalısınız. Kaybolmuş şanslar, başka biçimlerde yeniden karşınıza çıkabilir. Çekingen davranarak kaçırdığınız iş teklifinin, bir dostunuz aracılığıyla yeniden yapılmasını sağlamaya çalışacaksınız.

Para Durumu: Para ve dostluk ilişkilerinde bazı yanlışlar söz konusu. Para konularındaki ihmalkarlıklar, başka konulardaki ihmalkarlıklar kadar hoşgörüyle karşılanmayabilir.

Dikkat: İş ilişkilerinizde geçmişte kalan kırgınlıklar, bugünlerde yeniden gündeme gelebilir. Size karşı beslenen birtakım negatif duygular, bu sıralar açığa çıkarılmak isteniyor.

Reklamlar

Mayıs 7, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: