Yengeç burcu 8 Mayıs 2010 yorumu

null
Özel zevklerinizi, bunların bir kısmını erteleyerek sürdürebilirsiniz. Bu, size maddi tasarruf ve kalan zevkleriniz için yeterli zamanı kazandırabilir. Dostluk, arkadaşlık ilişkilerinizde hareketlilikler söz konusu. Birtakım dengeleri oturtmada ve konulara çözüm getirmede aktif olacağınız bir gün. Akşam saatlerinde motive olacağınız bazı duyumlar alabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Bazı davranışlarınızla, kendinizi ulaşılmaz gördüğünüzü düşündürüyorsunuz. Size yapılan sevgi gösterilerini görmezden geliyorsunuz. Bu konuda bir tavır belirlemeniz gerekiyor.

İş Yaşamı: Özgün projelerinizi geliştirip işleme koyma fırsatlarınız olacak. Spekülasyona çok açık bir konuda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizi kenarda tutmanızda yarar var.

Para Durumu: Aile içindeki rahat harcamalar, fazla açılmamanız gereken bir dönemde sıkıntılar doğurabilir. Bugünlerde temkinli davranmalısınız. Sizi bazı harcamalara kışkırtacak

Dikkat: Belli konularda gözünüzü korkutup sizi sıkıntıya sokan gelişmeler, küçük ayrıntılara takılı kalmanızdan kaynaklanıyor. Bu gelişmelerde, ayrıntılar size zarar getirecek ölçüde belirleyici değil.

Reklamlar

Mayıs 7, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: