Akrep burcu 11 Mayıs 2010 yorumu

null
Yapmayı çok istediğiniz ama zamanlama hatası yapmaktan çekinip sürekli ertelediğiniz bazı yenilikleri, bazı yakınlarınızın da itelemeleriyle yakın bir zamanda işleme koyacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyeceksiniz. Ama bu yola sizi teşvik edenlerden etkileneceksiniz. Akraba ilişkilerinizde önümüzdeki günlerde coşkulu kutlamalar var.

Aşk Yaşamı: Hissettiklerinizin duygularınızı ayaklandırmış olması iyi bir başlangıç. Hissettiğiniz heyecan sizi etkiliyor, ama daha ötesini de arıyorsunuz. Bu doğrultudaki arayışlarınızı zamana bırakabilirsiniz.

İş Yaşamı: Bir problemin üzerine, olanakların yetersizliği gerekçesiyle yeterince gitmiyorsunuz. Bu arada kaybedilen zaman, o olanakları da aşındırıyor. Gevşekliğe gösterdiğiniz tepki, bazı durumlarda karşı tepkiler doğurabilir.

Para Durumu: Para idaresindeki becerileriniz her şeyin yolunda gitmesine yetmiyor. Bu koşullar içinde, parayı arzuladığınız ölçülerde denetlemeniz güç. Parayla ilişkinizdeki bezginliği yok etmelisiniz.

Dikkat: Önümüzdeki günlerde birtakım sağlık endişeleriniz olacak, ama kısa sürede bu endişeleri atacaksınız. Bu konularda kendinizi dinleme huyunu terk etmeniz gerekiyor.

Reklamlar

Mayıs 10, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: