Balık burcu 11 Mayıs 2010 yorumu

null
Kısa vadede yoluna koymayı hedeflediğiniz bazı sıkıntılı uğraşlar, biraz daha zamana ihtiyaç gerektirebilir. Geçmişle ilgili hala kopamadığınız bazı bağları, uzun zamandır zorluyor, koparmaya çalışıyorsunuz. Bugünlerde, biraz problemli biriyle sorun yaşayacaksınız. Sorunu yaşarken, bu ortamı kendinizin yarattığını düşünecek, pişmanlıklara gireceksiniz.

Aşk Yaşamı: Sağlam temellere oturtmaya çalıştığınız ilişkiniz, yeni gelişmelere açık. Kararlarda ilk kişi olma eğilimi içindesiniz. Bu konuda ortak davranışlar, muhtemel gelişmeleri olumlulaştırabilir.

İş Yaşamı: Son zamanlarda hatalı öngörülerle bir yetersizlik duygusu içine giriyorsunuz. Buna izin vermemelisiniz. İş bağlantılarındaki bazı aksaklıkları yetkili kişilerle çözme yoluna gideceksiniz.

Para Durumu: Masrafları kontrol altında tutma çabalarınızda geri adımlarınız olabilir. Paranın denetiminde fazlasıyla yetkinsiniz. Bugün para tartışmalarından uzak kalmaya çalışmalısınız.

Dikkat: Size şu sıralar çok çekici gelen konular, kısa bir süre içinde ilgi alanınızdan çıkabilir. Bu değerlendirmelerde daha gerçekçi yorumlar, size doğruyu gösterecek.

Reklamlar

Mayıs 10, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: