Başak burcu 11 Mayıs 2010 yorumu

null
Bugünün içinde, sizi kötümser düşüncelerden uzaklaştıracak saatler olabilir. Karamsar olmakta kararlı gibi görünseniz de başarılı olamayacaksınız. Kalabalık bir gruba girebilirsiniz. Alacağınız küçük ama sevindirici bir haber gününüzün iyi geçmesine neden olacak. Arkadaşlarınız arasında sevilen bir kişi olmanıza rağmen, bazı değerlerinizin görülmediğini düşünüyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Bu konularda oldukça prim yapan güven duygusunun, sizde pek bulunmadığı şeklinde inançlar geliştirmişsiniz. İçinizdeki yaşama coşkusu, aşka geleneksel yaklaşımlarınızı engelliyor.

İş Yaşamı: İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz. Ama şu sıralar bu inancınızın kışkırtmalarına kapalı olmanızda fayda var. Girişkenliğinizden yararlanma eğiliminiz sizi bazı yanılgılara sokabilir, sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Para Durumu: Ciddi problemleriniz yok. Fakat önümüzdeki günler içinde zamansız ve yersiz birtakım harcamalar, geçici sıkıntılar getirebilir. Bütçe hesaplamalarında biraz zayıf görünüyorsunuz.

Dikkat: Bazı konularda belli ölçülerde girişken olmanızda yarar var. Sizi daha atak yapacak şey, cesaretinizi kesen engellerinize sırtınızı dönüp yürümek.

Reklamlar

Mayıs 10, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: