Oğlak burcu 4 Haziran 2010 yorumu

null
Vazgeçip yeniden ele aldığınız hassas bir konu, sürekli üzerinde durmanızı gerektirecek bir sorun haline gelebilir. İyimsersiniz. Bunun yanında panikçi özellikler de barındırıyorsunuz. Ama bu çelişik durum, çevrenizi olumsuz etkilemiyor. İlerleyen saatlerde öğreneceğiniz bir şey, sizi biraz düşündürecek. Bununla ilgili bol görüşmeli bir akşam geçirebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: İlişkinizi canlandırmanız için, kabullenilmiş, razı olunmuş bir beraberlik yorumlarından uzak durmalısınız. Tekdüze geçen günlerin alışkanlığa dönüşeceği korkusunun iki taraflı yaşanması gerekiyor.

İş Yaşamı: Bugün çok ciddi bir çözümsüzlükle ilgili fikrinize başvurulabilir. İş ilişkilerinizde bazı insanların tahammül sınırlarınızı zorladığını düşünüyorsunuz. Bu rahatsızlığı ileri boyutlara vardırmamalısınız.

Para Durumu: Bir tanıdığınızın aracılığıyla yaptığınız yüklü harcamalar sizi oldukça zora sokmuş görünüyor. Uğradığınız bazı haksızlıkları belli etmeme çabanız, çıkarcı yeni yaklaşımları doğurabilir.

Dikkat: Kırgınlık, küskünlük korkusu bazı durumlarda kendinize haksızlık etmenize neden oluyor. İkili bir ilişkideki tavrınızla, karşı tarafın haklılığını onaylıyor gibisiniz.

Reklamlar

Haziran 3, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: