Balık burcu 5 Haziran 2010 yorumu

null
Yakın bir arkadaşınızın ekonomik açmazları sizi üzüyor. Ona daha yakın olma çabanızın önünde, onun pek anlayamadığınız kaçışları var. Bugünlerde bu konuyu daha belirginleştirebilirsiniz. Sizin adınızın da karıştırıldığı bir söylentinin kulağınıza gelmesi sizde günlük kızgınlıklar yaratabilir. Bu söylentilerin arkasında sizi kendinizle tartıştıracak niyetler bulacaksınız.

Aşk Yaşamı: Rahatsızlıklarınızın bir tür kıskançlık olduğunu kabullenebilirseniz, onun bugünlerde tümüyle size yönelmesini sağlayabilirsiniz. Partnerinizin zengin sosyalliklerine siz de ilgi duyabilirsiniz.

İş Yaşamı: Önümüzdeki günlerde ilginiz dışında bir alana yönelmeniz çok olası. İşyerinizdeki gelişmeler sizi yönlendirecek. Son günlerin yarattığı belirsizlik, size çok değişik kararlar aldırabilir.

Para Durumu: Zor günler için ayırdığınız birikimi değerlendirmeniz yönündeki öneriler zarar getirebilir. Yakın zamanda geniş bir akraba çevresini kapsayan toplu bir para işiniz olacak.

Dikkat: Genel değerlendirmelerinize duyulan güveni, özel konulardaki bazı yorumlarınızla azaltabilirsiniz. Yakın zamanda geniş bir akraba çevresini kapsayan toplu bir para işiniz olacak, zaaflı değerlendirmelerden kaçınmaya çalışın.

Reklamlar

Haziran 4, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: