7 Haziran 2010 Burç yorumları

null
Akraba ilişkilerine çok bağlısınız. Bu yüzden kendi problemlerinizle baş başa kalma fırsatınız pek olmuyor. Ama bu konularda alan, veren memnun ilişkiler içindesiniz. Bugünlerde bir ziyaretle ilgili çevrenizde biraz hoşnutsuzluklar olacak. Ziyaretin arkasındaki günlerde, çevrenizden gelecek kışkırtmalarla, biraz canınız sıkılacak gibiyse de bu sıkıntı kısa ömürlü.

Aşk Yaşamı: İlişkinizin heyecanı dolu dolu yaşayabilmeniz, tüm etkilenmelerin dışında olduğunuz şeklinde vereceğiniz izlenime çok bağlı. Aile desteği, sadece onaylama anlamında da olsa, süreç içinde sizde yönlendirildiğiniz duygusu yaratabilir.

İş Yaşamı: İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişeceksiniz. Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizi düşündürecek.

Para Durumu: İş yaşamınızdaki hareketlilik, bugünlerde size yeni kazanımlar getirebilir. Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor.

Dikkat: Bazı çözümsüz gibi görünen çelişkilerde yapabileceğiniz şey oldukça fazla. İş ortamınızda bazı ilişkileri yumuşatmada dinamo görevi yapabilirsiniz.

null
Atacağınız adımların öncesinde tekrar düşünme alışkanlığınız, adımlarınızın yerli yerine oturmasını sağlıyor. Bugünlerde iyimserliğiniz, size bazı kapıları açabilir. Yeni açılımlara yönelebilirsiniz. Bugün müthiş bir iyi niyet içindesiniz. Bu iyi niyeti bütün gün üzerinizde taşımak için, belli problemli insanlardan uzak durmak isteyeceksiniz.

Aşk Yaşamı: Kendiliğinden bir şeylerin gelişmesine izin verirseniz daha doğal bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu akşamki buluşmanızda onun kendini ifade etmesini sağlamalısınız.

İş Yaşamı: Epeydir süregelen olumsuzlukları bir, bir ortadan kaldıracaksınız. Özel yaşamınızda gösteremediğiniz sabrı, iş yaşamınızda gösteriyor ve karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz.

Para Durumu: Sıkıntılı dönem geride kalıyor. Paranın önemini biliyorsunuz. Birkaç yerde küçük yatırımlarınız var. Aile içinde bu anlamda bir disiplin oluşturmaya çalışıyorsunuz.

Dikkat: Yakın arkadaş ilişkilerinizde bazı sürpriz gelişmeler bu günlerde gündeminize oturabilir. Önemsediğiniz biriyle ilgili alacağınız olumsuz haberler sizi hareketlendirecek.
null
İnsan ilişkilerindeki becerileriniz, sizi ilginç sosyal oluşumlar içine sokabiliyor. Bu da, size her anlamda bir imkan zenginliği kazandırıyor. Bu imkanları kullanmada ise, biraz ağırsınız. Bugünlerde gözünüzü biraz korkutup sizi düşündürecek bir sorumlulukla karşılaşabilirsiniz. Hareketli kişiliğinizle mutluluğu kovalıyorsunuz. Önünüze çok yönlü tercihler çıkabilir.

Aşk Yaşamı: Önümüzdeki günlerde kısa da olsa, yeni bir özlem daha yaşayabilirsiniz. Onun kişisel yaşamının gereği olan ayrılıklara alışmaya çalışmalısınız. Sevgilinizin bu anlayışa ihtiyacı var.

İş Yaşamı: Günlük sorunları biraz daha umursamaya çalışın. Bu günlerde iş ortamınızda topluca yaşadığınız bazı endişeler tadınızı kaçırıyor. Ama bu anlamda kötü bir sürprizleriniz yok.

Para Durumu: Küçük yatırımınız size uzun zamandır bir şey kazandırmıyor. Bu parayı daha hareketli bir alana kaydırmayı düşüneceksiniz. Önümüzdeki günlerde sıkıcı bir para tartışmanız olabilir.

Dikkat: Bazı problemler dönemsel olarak belli gelgitler sergileyebilir. Özel bir konudaki rahatsızlığınızın süreklilik göstermemesi sizi gevşetmemeli.
null

Bugünlerde bir umudunuz gerçekleşecek. Bu sevincinizi doğru değerlendirmelerle daha da arttırabileceksiniz. Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz konularda birtakım hayal kırıklılıkları yaşamanız sizi incitebiliyor. Ama deneyim çıkartmayı biliyorsunuz. Erdemleriniz sizi ayrıcalıklı yerlere koyarken, bazı çekemezliklere de neden olabiliyor.

Aşk Yaşamı: Kendinizi aşmanız gereken düşünceler içindesiniz. Karşı taraftan beklediklerinizi sınırlamanızda fayda var. Sık tartışmalar belli bir sürecin sonunda, şimdiki kadar sevimli gelmeyebilir.

İş Yaşamı: Değişik bir alandaki küçük ortaklığınızı bozma niyetiniz çok akılcı görünüyor. İşlerinizdeki verimsizlik kısa ömürlü. Ama sıkıntılarınızı bir süre daha sürdüreceksiniz.

Para Durumu: Planladığınız standardı yakalayamıyorsunuz. Ama umutlu olmanız için çok nedeniniz var. Birikiminiz, işlerin problemli olduğu dönemlerde sizi ayakta tutabilecek durumda.

Dikkat: Paranoya halinde sürdürdüğünüz ilişkileri askıya almanız gerekmiyor, içinizi rahat tutmanız yeterli olacak. Bir çıkar ilişkisi içinde kullanılacağınız endişeniz biraz kuruntu gibi görünüyor.
null
Haftanın ortalarına doğru biraz düşündürücü bir haberiniz var, serinkanlı ve objektif değerlendirmeniz gerekiyor. Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir. Sabırlı ve biraz daha gerçekçi olmanız lazım. Heyecanlı bir topluluk içinde görünüyorsunuz. Bu toplulukla güzel bir akşam, bazı istenmeyen tartışmalarla tatsızlaşabilir.

Aşk Yaşamı: Kıskançlık duymayan bir sevgilinizin olması size bir talihsizlik gibi gelmemeli. Onun bugün sinir bozucu bulduğunuz güvenli, rahat tavırlarını, yakın gelecekte sevgisizlik nedeni olarak görebilirsiniz.

İş Yaşamı: Kolay ikna olacağınız kuşkusuyla ertelediğiniz görüşmelerde çıkarlarınız var. İş yaşamındaki ilişkileri işle sınırlama gereğine inanıyorsunuz. Bazı diyaloglar sizi yeniden düşündürecek.

Para Durumu: Yorucu ve yıpratıcı olarak ele aldığınız ilişkiler, sizi sandığınız kadar aşındırmayabilir. Biraz daha gerçekçi olabilirsiniz. Para konulu birtakım güvensizliklerinizi kendiniz geliştiriyorsunuz.

Dikkat: İyi niyetlisiniz. Fakat, bunu bir zaaf gibi gören insanlarla birtakım alışverişleriniz var. İçten ve iyimser yaklaşımınız üçlü bir ilişki içinde beklentilerinizi sınırlayabilir.
null
Size önceden verilmiş olan bir söz, bugünlerde yerine getirilebilir. Gecikmiş bu söze karşı yaptığınız küçük anlaşmada, beklentilerinizin ötesinde kazanımlara hazır olun. Bir dostluk ilişkinizde, daha fazla yapacağınız şeyler var. Önceden planladığınız bir alışverişi iptal etmeye yönelebilirsiniz, ama. birçok şeyi bu alışverişe bağlı olarak planladığınızı unutmamanız gerekiyor.

Aşk Yaşamı: İlişkinizle ilgili olmayan bazı sorunlarınızı partnerinizden saklıyorsunuz. Ama davranışlarınız, küçük sıkıntılarınızı çok belli ediyor. Güzel davranışınız, kötü yorumlara yol açabiliyor.

İş Yaşamı: Son sarsıntınızda korumuş olduğunuz soğukkanlılığınızı, şu günlerdeki daha küçük problemlerde de sergileyeceksiniz. Birkaç gün içinde alacağınız sevindirici bilgilerle, yeniden düzlüğe çıkacağınıza inancınız artacak.

Para Durumu: Uzun süreli ek kazanç çabalarınız, önümüzdeki günlerde sevinçler getirebilir. Beklenmedik oluşumlarla koruyamadığınız birikiminizi yeniden yerine koyma çabalarınız olacak.

Dikkat: Bugünlerde insanların mı, koşulların mı değiştiği şeklinde yararsız sorularınız var. O kadar sorun etmeyip sabırlı davranırsanız, belli ilişkilerinizdeki olumsuz farklılaşmalardan korktuğunuz zararı görmeyeceksiniz.
null
Özel işlerinize bile zaman bulamayacağınız günler var önünüzde. Bu sıkışıklığı, işlek zekanızla çok kolay bertaraf edeceksiniz. Ama bundan kazanç sağlama önerileri size de pek şık gelmeyecek. Bir kutlama gününüz var. Bu özel günde bazı ilişkilerin vereceği rahatsızlıklar olabilir. Ama hiç beklenmedik yakınlaşmalarla bugünü oldukça hareketli ve neşeli de geçirebilirsiniz. Aşk Yaşamınız : Bugünlerde yanıltıcı kıyaslamalarla yanlış tespitlerden kaçınmalısınız. Hayatın diğer alanlarında gözlediğiniz insan ilişkileri, geleceği riskli bir aşk ilişkisi içinde olduğunuz kaygısı yaratabilir.

İş Yaşamı: Kendinizi bağlı hissettiğiniz engellerle daha kararlı mücadelelere yönelebilirsiniz. Sorun yaratmaya çok hazır bir takım insanlara uzak durarak, iş ilişkilerinizi problemsiz götürüyorsunuz. Ama beyninizin bir kenarında yenilikler var.

Para Durumu: Geleceğe dönük bir düşüncenizin ön hazırlıkları yeterli görünmüyor. Henüz önünüzde bir zorunluluk gibi durmasa da, ilerde ciddi boyutlarda ama yararlı masraflara gireceksiniz. arayışlarına gireceksiniz.

Dikkat: Olumsuz bulduğunuz özelliklerinizi tespit ediyor, fakat yeterince üstüne gitmiyorsunuz. Doğal bir yönünüz sizi insan ilişkilerinde baskılıyor. Bu özelliğinizi yararlı hale de getirebilirsiniz.

null
Gündeminize yeni soktuğunuz bir konuyu biraz ağırdan aldığınızı düşünüyorsunuz. Haklı gibi görünseniz de, henüz kaybedilmiş bir şey yok. Konuyu yakın takibe almanızda yararlar var. Akraba ilişkilerinizi her zamankinden daha fazla önemsemeniz gerekiyor. Yoluna girdiği düşünülen bazı ilişkilerden birkaç güne kalmadan bazı umut kırıcı haberler gelebilir.

Aşk Yaşamı: Bugünlerde kendinizi rahat hissettiğiniz ilişkilerin dışına çıkmanız, kendinizi daha özgür ve hazır hissetmenizi sağlayabilir. Size yönelen ilgileri fark ediyor, tepki vermeyi belki de geleceğe bırakıyorsunuz.

İş Yaşamı: Bugünlerde hırslı karakterlerle ilişkilere dikkat etmenizde yarar var. İki arkadaşınızla çok başka bir alanda bazı araştırmalarınız var. Umut verici bilgiler alacak, potansiyel işinizin hazırlığını hızlandıracaksınız.

Para Durumu: Koşullarınız sizi değişik ilişkilere zorlayabilir. Yeni iş projeniz sizi kalkındıracağa benziyor. İyi kazancın çalışmaya olduğu kadar, çevre ve şans faktörlerine de bağlı olduğu şeklindeki düşünceniz var.

Dikkat: Yakın çevrenizdeki birtakım kişilere yaptığınız açıklamalar yeterince inandırıcı değil. Zaman ve moral açısından bir engeliniz olmadığı halde ihmalci davrandığınız insanlar var.
null
Ümitli girişimlerinizin altında sağlam dayanaklar var. Birtakım beklentilerde çok yakınında olduğunuz fırsatlar söz konusu, şu günlerde uyanık olmanızda yarar var. Belirlemeleri etki altında kalmadan yapmanız gerekecek. Sürprizlerin üst üste geleceği bir dönemdesiniz. Bugünlerde yaşadığınız bazı hoşlukların aklınızdan kolay kolay çıkamayacağını hissedeceksiniz.

Aşk Yaşamı: Daha değişik bir bakışla, değişik etkilenmeler bugünlerde kaçınılmaz olabilir. Aşka olan inancınızı bir iç tartışmaya çeviren olumsuz tanıklıkların etkisinden kurtulacaksınız.

İş Yaşamı: Bir konudaki tercihinizden fazla emin olmamanız gerekiyor. Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olacak. İşlerinizi aksatabilecek konularla uğraşlar içine girebilirsiniz.

Para Durumu: İş hayatınızdaki başarılarla doğru orantılı görünen beklentileriniz sizi şaşırtmayacak. Son günlerde bir yakınınıza verdiğiniz parasal destek, biraz sıkıntıya düşmenize neden olabilir.

Dikkat: Bazı oluşumlara karşı abartılı bir bakış içindesiniz. Biraz daha esnek, anlamaya niyetli yaklaşımlarla sıkıntı çektiğiniz bir konudan uzaklaşacaksınız.

Reklamlar

Haziran 6, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: