Oğlak burcu 7 Haziran 2010 yorumu

null
Özel işlerinize bile zaman bulamayacağınız günler var önünüzde. Bu sıkışıklığı, işlek zekanızla çok kolay bertaraf edeceksiniz. Ama bundan kazanç sağlama önerileri size de pek şık gelmeyecek. Bir kutlama gününüz var. Bu özel günde bazı ilişkilerin vereceği rahatsızlıklar olabilir. Ama hiç beklenmedik yakınlaşmalarla bugünü oldukça hareketli ve neşeli de geçirebilirsiniz. Aşk Yaşamınız : Bugünlerde yanıltıcı kıyaslamalarla yanlış tespitlerden kaçınmalısınız. Hayatın diğer alanlarında gözlediğiniz insan ilişkileri, geleceği riskli bir aşk ilişkisi içinde olduğunuz kaygısı yaratabilir.

İş Yaşamı: Kendinizi bağlı hissettiğiniz engellerle daha kararlı mücadelelere yönelebilirsiniz. Sorun yaratmaya çok hazır bir takım insanlara uzak durarak, iş ilişkilerinizi problemsiz götürüyorsunuz. Ama beyninizin bir kenarında yenilikler var.

Para Durumu: Geleceğe dönük bir düşüncenizin ön hazırlıkları yeterli görünmüyor. Henüz önünüzde bir zorunluluk gibi durmasa da, ilerde ciddi boyutlarda ama yararlı masraflara gireceksiniz. arayışlarına gireceksiniz.

Dikkat: Olumsuz bulduğunuz özelliklerinizi tespit ediyor, fakat yeterince üstüne gitmiyorsunuz. Doğal bir yönünüz sizi insan ilişkilerinde baskılıyor. Bu özelliğinizi yararlı hale de getirebilirsiniz.

Reklamlar

Haziran 6, 2010 tarihinde Günlük Burç Yorumları içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: