geniş aile 50.yeni bölüm izle [fragman] 15 haziran

geniş aile 15 haziran izle , 15 haziran geniş aile izle , geniş aile dizisi 50.bölüm online izle , geniş aile 50 bölüm izle , geniş aile dizisi 50.bölüm fragmanı izle , geniş aile 50.bölüm full izle , 15 haziran geniş aile 50.bölüm izle , geniş aile 15 haziran online izle Şuküfe’yi gerçekten kaybetmek üzere olduklarını anlayan Cevahir ve Koyu Bilal,Aytaç’a karşı güçlerini birleştiriyor. Her geçen gün Aytaç ile Şuküfe’nin biraz daha yakınlaşmasına şahit olan Cevahir ve Koyu Bilal çaresizdir. Her ikisi de Şuküfe’yi gerçekten kaybetmek üzere olduklarını artık anlamışlardır.

Üstelik bu birliktelik evliliğe doğru hız kazanmıştır. Yakında Aytaç’lar Şuküfe’yi istemeye geleceklerdir. Aytaç’ı saf dışı bırakmanın tek bir yolu vardır; o da güçleri birleştirmek. Koyu Bilal ve Cevahir, Aytaç’a karşı ittifak olup onu takibe alırlar. Mürsel’e ise memleketinden sürpriz bir mektup gelir. Sütannesi Safiye onu ziyarete gelecektir. Ancak yaşlı kadın daha eve adım atar atmaz huzursuzluk baş gösterir. Hayatta hiç bir akrabası olmadığı için Mürsel, sütannesine fazlası ile sahip çıkar. Sürekli Nazan ile uğraşan, herkese laf sokan Safiye huysuzun tekidir. Üstelik ani ziyaretinin ve Mürsel’e sahip çıkmasının altında bambaşka sebepler yatmaktadır. Sonunda Aytaç’ı çocuklu bir kadın ile gören Cevahir ve Koyu Bilal, onu Şuküfe’den ayırmak için harekete geçerler. Şuküfe’yi Aytaç ile yüzleştirmeye zorlayan ikili, buluşmaya gizemli kadın ile çocuğunu da getirirler.

Reklamlar

Haziran 9, 2010 tarihinde Televizyon Rehberi içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: